ANKET
 
Web sitemizi beğeniyor musunuz?
Oylamaya Katıl
 
HAVA DURUMU
 
ÖZBURUN
30°C
Az Bulutlu
 
PİYASALAR
 
  IMKB 97988
  USD 6,2605
  EURO 7,3554
  ALTIN 242,893
 
İSTATİSTİKLER
 
 Aktif Kullanıcı:  2 Kişi
 Bugün Gelen:  15 Kişi
 Genel Toplam:  373735 Kişi
 
HİZMETLERİMİZ
 


1- YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ: Yazı İşleri Müdürlüğü şuan Muammer YILDIRIM tarafından yürütülmektedir.Birim olarak nikah işlemleri, personel özlük işlemleri, gelen – giden yazılar, meclis kararları ve encümen kararları gibi iş ve işlemler yapılmaktadır.

2-MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ: Mali Hizmetler Müdürlüğü Ceylan ERYILMAZ  VE Gazi ÇAKMAK tarafından yürütülmektedir.Birim olarak personel maaşları ödemesi, yaptırılan hizmetlerin karşılığının ödenmesi, borç ve alacakların takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesi, sigorta işlemlerinin yaptırılması ve takibi işleri yapılmaktadır.

3-FEN HİZMETLERİ: Fen Hizmetleri Hasan GÜMÜŞ  tarafından yürütülmektedir.Birim olarak inşaat ruhsatı ,yapı kullanma izin belgesi, yeni yapılacak inşaatlar için çap çıkartılması işleri yapılmaktadır. 

4-ZABITA HİZMETLERİ: Zabıta Hizmetleri Kemal ŞENER ve Ahmet YILDIRIM tarafından yürütülmektedir.Ceza tembih ve yasakları doğrultusunda iş ve işlemler, sokak temizliklerinin kontrolü, işçilerin iş yerindeki çalışmalarının denetimi, anons yapımı, mezarlık ve morg işleri takibi, içme suyu abonelik işlemleri , su klorlama işleri , alabalık işletmesi sorumluluğunun yürütülmesi, esnaf ve pazarcıların temizlik ve sağlık denetimlerinin yapılması. Hayvan sağlığı, sokak hayvanlarının kontrol altına alınması işleri.

5-TAHSİLAT İŞLERİ:Tahsilat işleri Murat ÖZTÜRK tarafından yürütülmektedir. Belediyenin her türlü vergi harç ve hizmet karşılığı alacaklarının tahsilatı yapılmaktadır.

6-İTFAİYE AMİRLİĞİ: İtfaiye amirliği Kemal ŞENER tarafından yürütülmektedir.Birime bağlı  Bayram ALTINTAŞ ve İzzet CAN itfaiye şöförü olarak hizmet vermektedirler.Bu birimde yangınlara müdahale etme, yazları yolları sulama ve ayrıca akaryakıt satış istasyonu sorumluluğu bulunmaktadır.
 

7-ALABALIK İŞLETMESİ:Belediyemize bağlı Alabalık işletmesi Ahmet YILDIRIM sorumluluğundadır.
 

8-AKARYAKIT SATIŞ İSTASYONU:Akaryakıt satış istasyonu Gazi ÇAKMAK sorumluluğunda bulunmaktadır.istasyonda Turgut KEMİK VE İbrahim ŞİŞEK pompa görevlisi olarak çalışmaktalardır.

Belediyemiz 1 Başkan ,7 memur , 11 daimi işçi 4 geçici işçi ve 12 araç ile hizmet vermektedir. 

.


Önceki Sayfaya Dön
 
Anasayfaya Dön
belediye@ozburun.bel.tr 2018 © Özburun Belediyesi - Her hakkı saklıdır.